2014 m. gegužės 8 d., ketvirtadienis

Kaip pradėjau rašyti šį Blog'ą...Šiandien važiuodamas pro Šiaulius prisiminiau nuotykių lentynes "Aplink Rėkyvą 2014", kuriose šį pavasarį dalyvavu pirmą kartą. Tuomet grįžęs iš varžybų įkėliau į FB užtarnauto medalio nuotrauką bei trumpai aprašiau patirtus įspūdžius. Praktiškai nuo šio įrašo ir gimė Bėgiko dienoraštis. Taigi juo ir dalinuosi:


<...> Šiandien pavyko įgyvendinti seną planą sudalyvauti nuotykių lenktynėse "Aplink Rėkyvos ežerą". Prieš varžybas skaitydamas atsiliepimus apie buvusias varžybas nesitikėjau lengvo pasivaikščiojimo, bet ką patyriau šiose lenktynėse pranoko visus lūkesčius. Pirmas šokas buvo, kai iki juosmens įsmegau į liūną, nurijęs šį kartėlį tęsiau varžybas, tačiau likimas man buvo negailestingas - bėgau, klupau ir slidinėjau pelkėje, nuvirtę medžiai išbandė ne tik mano blauzdikaulių, bet ir šonkaulių tvirtumą. Aštrios medžių šakos tarsi rykštės aižė visą kūną, eglių ir pušų šakos antausiais talžė veidą, o jų spygliai smigo į akis. Pelkė kėsinosi pavogti net batus, teko stoti ir tvirčiau rišti raištelius. Kai šalčio ir drėgmės persmelktos kojos pradėjo silpnėti, keletą kartų kritau veidu į purvą, bet vis pakildavau tikėdamasis, kad tai paskutinis kartas. Vienintelė mintis, kuri vertė nekreipti dėmesio į skausmą buvo " I'm made of stone"  Paskutinius kilometrus klampodamas pelkėje nuo šalčio nebejaučiau kojų žemiau kelių, atrodė lyg bėgčiau su protezais. Laimė, kad viskas baigėsi laimingai - pasiekiau finišą. Nors koja sutinus, o šonai aptalžyti, jaučiuosi laimingas įveikęs Rėkyvą... rekomenduoju šias varžybas išbandyti.. <…>

Bėgimas Aplink Rėkyvos ežerą 2014 (youtube video medžiaga).

Šiandien labiausiai džiugina, kad puslapis kasdien yra aplankomas skaitytojų, todėl noriu padėkoti tiek draugams, paskatinusiems rašyti, tiek šio dienoraščio skaitytojams.


Iki susitikimų varžybose…

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą