2016 m. kovo 31 d., ketvirtadienis

Sapieginė 900

Trečias mano startas šiame sezone. Nepavyko įgyvendinti plano sudalyvauti nuotykių lenktynėse "Aplink Rėkyvos ežerą", tad sukauptas/sutaupytas jėgas atidaviau turbūt pačiame "trailiškiausiame" bėgime šiais metais - "Sapieginė 900".

 
Bėgdamas Sapieginėje visada jaučiu nostalgiją. Gal todėl, kad čia nubėgta šimtai kilometrų, surinkta dešimtys kilometrų sukilimo, ne kartą išsisukta koja, pagautas "zuikis"... bet į šią vietą kas kartą sugrįžtu su azartu,  o ypač kai yra proga pasivaržyti. Iš lėto didinu savo treniruočių kilometražą, tad nusprendžiau varžytis ilgiausioje varžybų rungtyje ir bėgti 12 km su 900 m suskilimo. Dėl šio sprendimo nesigailiu, nes labai patinka trasa ir jei reikėtų  subėgčiau dar bent porą ratukų :DDD

 
Taigi, apie viską nuo pradžių. Atvykęs į starto vietą, atsiimu numerį ir matau dar nemenką užsilikusio sniego dangą trasoje. Nusprendžiu į trasą pasiimti ir lazdutes. Startas. Minia pasileidžia į priekį, o a aš bėgu savo tempu. Po gerų 200 m atsisuku atgal - už manęs nėra nieko. Aš bėgu paskutinis. Hmm, pasidaro net nejauku. Pagreitinu ir iš lėto lenkiu kitus dalyvius. Dar daugiau dalyvių aplenkiu kopdamas į Velnio kalną. Labai padeda tinkamai pasirinkta amunicija - bateliai su vinukais ir lazdutės. Į kalną kopiu su šypsena veide.


Taip sukdamas vis naują ratą ką nors lenkiu, pavyksta išvengti ir kritimų ar slydimų, nors trasa  pakankamai techniška - statūs pakilimai yra slidūs, apledėję, o vietomis ištižę greiti nusileidimai pareikalauja pamiršti savisaugos instinktą, trasoje nuvirtę medžiai - tik dar labiau didina azartą ir norą bėgti greičiau. Nors šiame bėgime greitis yra reliatyvi sąvoka, man trasą pavyksta įveikti per 1 val. 28 min. ir atbėgti 19 iš 41 dalyvio. Savo pasirodymu esu patenkintas - nė karto negriuvau, nebuvo per daug sunku, pavyko pasigrožėti bundančia gamta ir lendančiais žibučių žiedais iš po sniego.
 
Su nekantrumu laukiu kito Lietuvos Trail bėgimo taurės etapo Kauno marių apylinkėse....


Nuotraukos iš bėgimo žiūrovų (P. Babrauskaitė; A. Česnavičius ir kt.)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą