2017 m. sausio 4 d., trečiadienis

Visu greičiu pirmyn !!!

Niekada nemėgau dairytis atgal... o ypač į praeitį, nors ji dažniausiai mus ir formuoja, t.y. šiandien aš esu savo praeities kūrinys. Nu, bet gal jau čia nukrypstu nuo savo dienoraščio temos... Tik norėjau pasakyti, kad šį kartą neapžvelgsiu kiek kilometrų nubėgau per 2016 m., kiek pagerinau PB, įveikiau maratonų ar pusmaratonių. O jei ir parašyčiau, tai bent kiek aktyviau bėgiojančiam mėgėjui, tie skaičiukai  įspūdžio nepaliktų...
 
Taigi, galima sakyti, kad šiuo metu esu šiek tiek atitolęs nuo bėgimo. Bėgimas man suteikia galimybę išeiti iš savo komforto zonos, bet paskutiniu metu sau sugalvojau naujų iššūkių - ėmiausi programavimo, o laisvalaikiu mokausi groti lūpine armonikėle (patikėkite tai nėra taip paprasta, kaip atrodo iš šalies). Mano svajonė yra kažkada groti taip:


Taip pat daug laiko "suryja" kiti įvairūs įsipareigojimai ir veiklos. Dažnai pastebiu, kad išbėgti "pravėdinti" galvą galėčiau nebent po 22 valandos, o kadangi vidinis balsas tyliai šnabžda: "nuvarytus arklius nušauna", bėgimą vis atidedu rytojui.
 
Nežinau koks vaizdas gali susidaryti skaitytojui, tačiau situacija nėra tokia jau ir beviltiška. Gavau gerą motyvacijos bėgti dozę, kai gruodžio mėnesį sulaukiau žinių iš Berlyno maratono organizatorių, kad esu kviečiamas bėgti šiame renginyje. Kadangi Berlyno maratonas yra vienas iš prestižiškiausių pasaulyje, nutariau kad tokios progos praleisti negaliu - rugsėjo mėnesį stosiu prie starto linijos Berlyne ir bandysiu suvesti sąskaitas su 3 val. 30 min, kurių neįveikiau 2015 m. toje pačioje trasoje. Nors šis startas dar labai toli ir kaip praktika rodo, kad negali žinoti, kas, kaip ir kokia linkme pakryps, galvoje jau sukasi įvairios mintys apie pasiruošimą.
 
Kol kas ketinu ramiai dalyvauti trumpose varžybose (Sausio 13-osios pagarbos bėgimas "Gyvybės ir mirties keliu", "Aplink Želvos ežerą", "Aplink Rėkyvos ežerą" ir pan.). Na, o vienas rimtesnių startų bus Kauno maratonas 2017. Čia planuoju bėgti pilnu pajėgumu arba bent jau arti jo, kad žinočiau, kokią fizinę formą galiu pasiekti rudenį.
 
Ruoštis ketinu pagal šią 12 savaičių pasiruošimo maratonui programą: http://www.bmw-berlin-marathon.com/en/plan-your-race/training-plan/ - bus proga išbandyti jos efektyvumą...
 
Tai tiek tų žinių/ naujienų bėgimo fronte.
 
Kaip pasakytų mūsų senoliai: "Balnokit, broliai, kedus, reiks Berlyne bėgti..."
 
Iki susitikimų bėgimo trasose...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą